DESIGNLAND - ландшафтный дизайн, садово-парковое строительство
Ландшафтний дизайн. Карта сайтаПотрібні послуги ландшафтного дизайну? Зв'яжіться з нами!На головну студыъ ландшафтного дизайну Дизайнленд         Про компанію     Контакти     Вакансії     Новини
  
Проектування          Благоустрій         Наші роботи         Арт-майстерня    

Зелений газон - за декілька годин? Це реально!

рулонный газонКомпанія «Українські газони», яку ми представляємо у Вінницькому регіоні, працює по стандартах провідних світових фахівців газонної індустрії і є єдиним в Україні членом Міжнародної Асоціації виробників готового газону.

Газон   - це один з важливих елементів будь-якого парку, його основа. При умілому і терплячому догляді за сіяним газоном у Вас лише через декілька років з'явиться дивний трав'яний килим.

Готовий рулонний газон - єдиний спосіб швидко і без особливих зусиль перетворити голий грунт на прекрасну зелену галявину.

Один день - і ділянка біля котеджу або офісу, спортивного або дитячого майданчику, парку, скверу або узбіччя дороги стануть красивими і доглянутими.

Технологія, що використовується  компанією «Українські газони» для вирощування рулонних газонів апробована в Європі і Америці і не має аналогів на Україні.

Сьогодні ми пропонуємо газони універсальний і спортивний, в перспективі - виробництво рулонного газону для гольфполів. 

Для створення рулонного газону застосовуються трави, здатні протягом всього вегетаційного періоду утворювати низький, густий, рівномірно  зімкнутий травостій з однорідним насичено-зеленим забарвленням. Якість якого вже оцінили провідні футбольні клуби України.Читайте в розділі:
 
Гідропосів Гідропосів
Рідкі газони. Кожен, починаючи від власників заміської нерухомості і підрядчиків, що займаються озелененням територій, до власників гольф-полів бажає мати привабливий і здоровий газон. Причому хочуть, аби це було зр...
Переваги готового газону в рулонах Переваги готового газону в рулонах
Купуючи газон в рулонах, ви отримуєте якісний готовий газон. Час зрілості звичайного сіяного газону - два - три роки. Влаштування такого газону задає найбільше клопоту під час посіву і проростання трав. А якість зеле...


  © 2003-2010 DesignLand.   Всі види послуг ландшафтного дизайну: ландшафтне проектування, благоустрій территорій  Rambler's Top100